Zjistěte víceO nás

Aplikací nejmodernějších technologií virtuální a rozšířené reality získáváme pro naše klienty konkurenční výhody a pomáháme jim zvyšovat efektivitu v širokém spektru jejich činností. Ověřování konceptů budov nebo produktů v raných fázích vývoje, eliminace chyb díky prostorovému testování před fyzickou implementací, eliminace budoucích chyb a tvorba vzdělávacích aplikací pro bezpečné a efektivní získávání nových znalostí - to jsou hlavní výhody, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím našich projektů a řešení již od roku 2018.

Provozujeme také celosvětově unikátní VR laboratoř o velikosti 600 m2, která umožňuje autentickou prezentaci a školení uvnitř virtuálních modelů v měřítku od 1:1 až po skutečnou velikost.

Virtuplex OS

Prostřednictvím naší platformy Virtuplex OS se můžete díky využití virtuální reality setkávat a spolupracovat se svými kolegy, obchodními partnery, zákazníky nebo dodavateli na dálku a na jednom místě.
Disponujeme špičkovou technologií a znalostmi. Prostřednictvím virtuální reality dokážeme nasimulovat budoucí stav vašeho podnikání, výroby nebo kancelářských prostor. Vytvoříme prostor pro vaše obchodní jednání ve virtuální realitě nebo nabídneme platformu pro školení vašich zaměstnanců na jakékoli téma.
Prostřednictvím speciálního řešení Virtuplexu all-in-one se můžete připojit k platformě z celého světa.
Projekt s názvem „VR vzdělávací platforma“ byl realizován za finanční podpory z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future.

Virtuplex LAB

V Praze a Bratislavě provozujeme také celosvětově unikátní VR prostory o velikosti 600 m2 a 700m2, které umožňují autentickou prezentaci a školení uvnitř virtuálních modelů v měřítku od 1:1 až po skutečnou velikost.

Jsme první volbou pro každého, kdo chce využít virtuální realitu k růstu svého podnikání.

Provozujeme největší komerčně dostupnou halu pro virtuální realitu na světě, v které je naším cílem nabídnout našim zákazníkům širokou škálu zařízení, na kterých s námi mohou pracovat.

700 m2 + 600 m2 VR plocha
Multi-User až pro 6 lidí
300 m2 zázemí

VR Hala Prozkoumejte ji

Pohybujte myší

vlevo vpravo