VÍTEJTE VEVIRTUPLEXU

Špičková technologie a znalosti v oblasti simulací nové generace ve virtuální realitě.

číst dál

O NÁS

Aplikací nejmodernějších technologií virtuální a rozšířené reality získáváme pro naše klienty konkurenční výhody a pomáháme jim zvyšovat efektivitu v širokém spektru jejich činností.

Více

Virtuplex OS

Prostřednictvím naší platformy Virtuplex OS se můžete díky využití virtuální reality setkávat a spolupracovat se svými kolegy, obchodními partnery, zákazníky nebo dodavateli na dálku a na jednom místě.

Virtuplex LAB

Provozujeme největší komerčně dostupnou halu pro virtuální realitu na světě, ve které je naším cílem nabídnout našim zákazníkům zařízení, díky kterých mohou pracovat na svých projektech.

PŘÍKLAD POUŽITÍ
A REFERENCE

Zaměřujeme se na čtyři klíčové oblasti, v kterých můžeme našim klientům ušetřit peníze a čas při přípravě jakéhokoli projektu.

Více

Realitní projekty

Virtuplex pomáhá investorům, architektům a projektantům zhmotnit budovy prostřednictvím jedinečné kombinace technologie VR, vlastní softwarové platformy a největší haly pro virtuální realitu na světě.

Maloobchod

Nechte zákazníka navrhnout svůj obchod a najděte tak odpovědi na otázky, jak zvýšit tržby a marže, jaká by měla být logika umístění jednotlivých kategorií produktů nebo jak upozornit na speciální nabídky.

Prezentace

Díky virtuální realitě můžete své produkty prezentovat kdekoli na světě, aniž byste je přesouvaly z místa na místo. Vaší prezentace se tak mohou zúčastnit zákazníci a obchodní partneři z celého světa.

VR Encyklopedie

Nabízíme možnost detailní přípravy a vedení realistických tréninků podle různých tréninkových scénářů, bezpečné seznámení s neznámým operačním prostorem nebo možnost navržení a testování správné funkčnosti a bezpečnosti plánovaných dočasných nebo trvalých zařízení.

Náš Blog

Přečtěte si nejnovější články o našich projektech.

7. červenec 2024

Virtuplex přináší trénink policistů ve VR

Výcvik středočeských policistů se díky tomu zefektivní, zlepší a posune na novou úroveň.

přečíst celý článek

21. červen 2024

Virtuplex je jako prezentační nástroj nepřekonatelný, říkají architekti z Apropos Architects

O tom, proč architekti s VR rádi pracují, jaké jsou její hlavní přínosy a kdy se hodí ji využít, jsme si povídali s Michalem Gabašem a Tomášem Beránkem z Apropos Architects.

přečíst celý článek

29. květen 2024

Ve Virtuplexu postavíte úplně mimořádný svět, říká Aleš Kysela z EXPO

Proč vznikla virtuální podoba českého národního pavilonu pro světovou výstavu EXPO 2025 a jaké budou s pavilonem další plány? Více v rozhovoru s marketingovým ředitelem českého EXPO týmu, Alešem Kyselou.

přečíst celý článek

16. květen 2024

Jak hodnotíte virtuální pavilon české účasti na EXPO 2025?

Zeptali jsem se generálního komisaře Ondřeje Sošky, influencera Petra Máry a výtvarnice Michaeli Lesařové Roubíčkové.

přečíst celý článek
Více článků

Naši klienti

Seznamte se s vybranými klienty, kteří si u nás realizovali projekt ve virtuální realitě.